27 вересня 2021 року Мапа сайту

Кафедра дитячої стоматології факультету післядипломної освіти веде свою історію від курсу стоматології дитячого віку, що був заснований професором д.мед.н. Григор’євою Лією Петрівною у 1974 році. На курсі дитячої стоматології на базі обласної стоматологічної поліклініки викладалась дитяча терапевтична стоматологія (доц.Павленко Л.Г., ас.Куряєва М.Т.), ортодонтія (проф. Григор’єва Л.П., ас.Сірик В.А., ас.Сисоєв М.П.) та дитяча хірургічна стоматологія (доц.О.В.Рибалов та ас.Кіндій С.В.). У 1976 році курс став кафедрою стоматології дитячого віку, якою до 1993 року завідувала проф.Григор'єва Л.П.

З 1981 року базою курсу, а в подальшому кафедри дитячої стоматології стала міська дитяча стоматологічна поліклініка, збудована й оснащена за активної участі співробітників кафедри.

Після реорганізації кафедри інтернатури з терапевтичної стоматології у кафедру інтернатури стоматологічного факультету (наказ ректора №138 від 3.05.93 р.)  в Українській  медичній стоматологічній академії  курсом  дитячої стоматології  було доповнено навчання лікарів на післядипломному етапів.

Курс дитячої стоматології розвивався під керівництвом Людмили Григорівни Павленко, яка все своє професіональне життя присвятила профілактиці дитячої стоматології та розпочала організацію навчання дитячих стоматологів на післядипломному етапі. 

З 1998 р. кафедрою післядипломної освіти лікарів-стоматологів як опорною з фахів “Стоматологія”, “Терапевтична стоматологія”, “Дитяча стоматологія” були створені більше 20 навчальних планів і програм для післядипломної освіти лікарів-стоматологів, в тому числі за фахом “Дитяча стоматологія”  випущено 16 навчальних посібників, 12 методичних розробок.

Наказом ректора №35 від 27.01.2014 з метою покращення навчання лікарів-стоматологів-дитячих на післядипломному етапі кафедра післядипломної освіти реорганізована  шляхом відокремлення кафедри дитячої стоматології факультету післядипломної освіти,  яку очолила д.мед.н. Шешукова Ольга Вікторівна.